Laden Evenementen

VCMB Algemene Ledenvergadering – 4 juli 2024

juli 4, 2024 @ 13:00 - 18:00

 

  • Deze evenement is gepasseerd.
5

 

Op 4 juli is het zover! Dit jaar combineren we de ALV met inspirerende sprekers uit zowel het bedrijfsleven als de sportwereld die ons meenemen in de wereld van jong talent!

Bertine van Roozelaar (directeur Support AFAS, verantwoordelijk voor de klanttevredenheid van ruim 12.000 klanten en voor circa 100 collega’s) neemt ons mee in de wijze waarop AFAS haar talent bindt en boeit.

Wat zijn de succesfactoren van AFAS, bekroond met de titel ‘beste werkgever van Europa’?

Ook verwisselen we het werkveld tijdelijk voor het sportveld met niemand minder dan Mary Kok-Willemsen. Van professioneel voetbalcoach, tot de oprichter van professioneel vrouwenvoetbal in Nederland, van manager tot ondernemer en Leiderschap Expert voor de FIFA en alles wat er tussenin zit. Mary Kok-Willemsen neemt ons mee in de thema’s talent scouting en omgang met jong talent. Wat kunnen we leren van de professionele voetbalwereld?

Al met al, zorg dat je erbij bent! Nodig je HR collega’s uit om op deze dag samen met ons geïnspireerd te raken. Meld je aan via info@vcmb.nl

Locatie: KNVB Campus – Woudenbergseweg 56, 3707 HX Zeist (gratis parkeergelegenheid)

Programma: 

13.00 uur – Ontvangst

13.30 uur – Start Algemene Ledenvergadering (agenda wordt binnenkort gedeeld)

14.30 uur – Koffiebreak

15.00 uur – Bertine van Roozelaar (AFAS) – Het binden en boeien van nieuwe generaties op de werkvloer.

16.00 uur – Mary Kok – Omgang en scouting van jong talent in de professionele voetbalwereld

17.00 uur – Netwerkborrel

 

 

 

Gegevens

Datum:
juli 4, 2024
Tijd:
13:00 - 18:00