Deze website maakt gebruik van cookies. Lees meer of klik hier om te accepteren. Accepteren Lees meer

VCMB - Verbonden door creditmanagement kennis!
VCMB

Wat doet het VCMB voor de leden op Social Media

In samenwerking met Boom Your Business willen we VCMB en onze leden meer zichtbaarheid geven op LinkedIn en Twitter. We hebben kleine promo-video’s laten maken om de leden te introduceren. Maken vlogs om onze round table bijeenkomsten onder de aandacht te brengen. En plaatsen berichten door die wij interessant voor het vak en onze leden vinden.

Ondersteuning leden vanuit het VCMB

We brengen ook graag de vacatures, evenementen en het nieuws van onze leden onder de aandacht in Social Media en op onze Website. Er komen elke maand ruim 1000 bezoekers op VCMB.nl en we hebben de ambitie om dat te laten groeien!  Bijvoorbeeld door de informatie die je kunt vinden in Credipedia, onze vraagbaak voor creditmanagementkennis.

Stuur een email naar Ingrid@VCMB.nl om het nieuws van of over uw organisatie een groter bereik te geven.

 

Gerelateerde artikelen

© 2020 VCMB - Website door: New Fountain

Wanneer onderneemt u actie bij het signalen van betalingsachterstanden?

Laden ... Laden ...